#Özellikler

Kısaca bahsedecek olursak ...

StartUP eXecutive ERP Özellikleri

Öne çıkan özelliklerden bazıları

Genel Özellikler

ERP Bulut Sunucu

Bulut Sunucu Desteği

Yerel sunucu, kablolama, yazılım, bakım, güvenlik, vb.. gibi maliyetlerle uğraşmak istemiyor, uygulamayı bilgisayar ve internetin olduğu her yerden 7/24 kullanabileceğiniz bir bulut yapısı vardır.

ERP Dil Seçeneği

Çoklu Dil Seçeneği

Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere programı farklı dil seçenekleri ile kullanabilir, dilerseniz istediğiniz dili geliştirmek için sizler için tasarladığımız dil aracını kullanıp uygulamanın dilini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

ERP Tema Desteği

Görünüm Desteği

50'ye yakın tema içeriği ile programı ister koyu renklerde, ister açık renklerde, ister retro görünümünde ister modern bir ara yüzle kullanabilirsiniz.

ERP Tema Desteği

Kusursuz Yedekleme ve Bakım

Her gece sizin belirlediğiniz bir saatte tüm veritabanlarının yedekleri alınır, özel şekilde şifrelenerek tüm dosyalar tek dosyada paketlenir. Belirleyeceğiniz bir klasör, sunucu / harici disk, bulut sunucusu veya yandex/google/dropbox gibi disk hizmetlerine yedeğinizi yükler/kaydeder.

Çalışma saatleri içerisinde her saat başı hareket kayıtlarının yedeklerini alır ve böylelikle hatalı işlemler yüzünden dünkü yedeği yüklemek yerine en fazla 1 saat öncesine anında dönebilirsiniz.

ERP Tema Desteği

Çoklu Şube, Depo, Mağaza Yapısı

İstediğiniz kadar şube, mağaza, depo, distrübütör, iş ortağı gibi yapıları sisteme tanımlayabilir, bunların kullanıcı ve yetkilerini düzenleyebilir, şubelerin neleri görüp göremeyeceğini belirleyebilirsiniz.

ERP Yetkilendirme

Yetkilendirme ve Roller

İster şube bazında, ister kullanıcı bazında, isterseniz rol bazında programda kim nereyi nasıl kullanacak, neleri görebilir neleri silebilir, neleri değiştirebilir tamamen kontrol dahilinizde kısıtlayabilirsiniz.

ERP Geçmiş Log Kayıtları

Geçmişe Dönük Günlük Kayıtları

Sistemdeki tüm kayıtların kullanıcı bazlı hareketleri işlem bazında kayıt altına alınır. Böylelikle herhangi bir alandaki değişiklikleri kullanıcı bazlı izleyebilirsiniz.

ERP Anlık Mesajlaşma Sohbet

Anlık Mesajlaşma

Anlık mesajlaşma uygulaması ile tüm kullanıcılarla bağlantıda kalın. Böylelikle tüm konuşmalarınız kayıt altına alınır, harici bir mesajlaşma/sohbet programına ihtiyaç duymazsınız.

ERP Ajanda, Takvim, Notlar, Görevler

Harika Bir Ajanda!

Gelişmiş takvim uygulaması ile tüm randevu, ziyaret, toplantı ve diğer bildirimlerinizi asla kaçırmazsınız. Notlar bölümüne anlık notlarınızı alır, işleri bitince silersiniz.

Kullanıcılara görevler verir, onlardan alınan görevleri tamamlar şirket içi görev akışını sağlarsınız.

Hatırlatma özelliği sayesinde program içerisindeki modüllerinizden gelen bildirimler ile işleriniz aksamaz.

YUKARI